Imprint

FELDER KG
KR-Felder-Strasse 1
6060 HALL IN TIROL
AUSTRIA

Tel.: +43 (0)5223 58500
[email protected]
www.felder-group.com

Sąd rejestrowy: Sąd Krajowy Innsbruck
Numer rejestru handlowego: 213629k
NIP: ATU52453606

Właściciel mediów: Felder KG, Austria, 6060 Hall i.T., KR-Felder-Str. 1
Przedmiot działalności: produkcja obrabiarek do drewna
Organ nadzorczy zgodnie z ECG: Starostwo powiatowe Innsbruck

Godziny otwarcia: Pn–Pt w godz. 9–12 i 13–17

Strona internetowa FELDER GROUP® została stworzona z najwyższą starannością, a informacje dotyczące wszystkich produktów są na bieżąco aktualizowane. Błędów lub nieprawidłowego wyświetlania nie można zupełnie wyeliminować. FELDER KG wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za szkody, które mogą wyniknąć z pośredniego lub bezpośredniego korzystania ze strony FELDER GROUP®. Zastrzega sobie prawo do zmian w każdym czasie i bez zapowiedzi cen lub danych technicznych.

FELDER GROUP®, FELDER®, FORMAT4®, Hammer®, Nr.1 Maschinen-Markt® oraz Silent-Power® są zarejestrowanymi markami FELDER KG.

Informacje odnośnie rozstrzygania sporów online:
Komisja Europejska pod poniższym linkiem https://ec.europa.eu/consumers/odr udostępnia platformę do rozstrzygania sporów online (OS). Zakładamy, że w każdym wypadku, wspólnie z naszymi klientami możemy osiągnąć, zadowalające obie strony, rozwiązanie. Stąd też oraz ze względu na to, że nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procesie roztrzygania sporów online, nie będziemy w nich uczestniczyć. Prosimy o kontakt z nami wykorzystując podane dane kontaktowe, a my niezwłocznie skontakujemy się z Państwem.